KONST / Litografier / Färglitografi 14342153
nr 1434 2153
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 55/300. Färglitografi, bildmått: 26x37, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:27:32
300 kr
350 kr
450 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer